Přeskočit navigaci

menu

Webtom > Informace

Informace

Tomáš Rejnyš

Základní informace

Záliby

Mám několik velikejch koňů. Jedním z nich je sport. Hraju fotbal, ale nepohrdnu ani hokejem, cyklistikou nebo squashem. Bohužel moje největší squashová soupeřka na mě hodila bobana a cestuje si po světě, takže zrovna nejsem ve formě :-)

Potom mě taky baví ťukání na těch inteligentních strojích, co se jim tak hezky říká počítače. Jak můj otec říká, tak počítač je chytrej blbec. Přeberte si to jak chcete, ale něco na tom bude :-) Baví mě hlavně tvorba internetových prezentací. Zabývám se přístupností webových stránek, takže kdybyste měl někdo zájem, tak se ozvěte, nebudete litovat :-)

No a nesmím taky zapomenout na cestování. Rád poznávám cizí i naše kraje, bohužel mi na tuto bohulibou činnost nezbývá moc času.

Vzdělání

Po několikaleté bitvě se mi podařilo dosáhnout bakalářského titulu. Ale oslovovat mě "pane bakaláři" smí pouze jeden člověk na světě - a to pan bakalář PJ, všichni ostatní dostanou na čuňu :-)

1989 - 1997 : Základky (ano, byly opravdu dvě :-))
1997 - 2001 : Obchodní akademie Hradec Králové
2001 - 2004 : UHK (prestižní obor AI :-))
2004 - 2005 : UPCE (obor AID - nedodělal jsem, nezvládal jsem)
2005 - ????  : UHK (navazující obor IM2 - kombinovaná forma)

Novinky

24. 02. 2006
Tak jsem téměř přežil zkouškové období. Ještě mě v březnu čeká jedna zkouška z MOV (účastníci výcviku na UHK vědí vocogo).

20. 12. 2005
Ježiši... konec roku se blíží a já ještě neudělal do školy žádnou seminárku ani neotevřel sešit. Musim se nad sebou zamyslet.

10. 12. 2005
Vánoce se blíží... to zas bude průůůůšvih...

» všechny novinky

WebTom 2005 © Tomáš Rejnyš | Tvorba webových stránek | Prohlášení o přístupnosti
[CNW:Counter]